Z cyklistu spisovateľ – Peter SAGAN píše knihu Môj svet

Ak si myslíte, že je to len z ďalších výstrelkov Petra Sagana, mýlite sa. Už v októbri sa môžeme tešiť na celosvetovú knižnú premiéru. A ako sa volá Saganova kniha? Príznačne – Môj svet (z anglického prekladu My world).

Športová ikona zo Slovenska

Peter Sagan sa do cyklistického sveta zapísal famózne – je držiteľom trojnásobného titulu majstra sveta, na svojom konte má vyše 100 individuálnych víťazstiev… a to má len 28 rokov. Famózny cyklista, ktorý svojou bezprostrednosťou a úprimnosťou jeho vlastnou, sa právom teší širokej fanúšikovskej základne po celom svete. A ako ešte môže byť Sagan bližšej k svojim priaznivcom? No jednoducho napíše knihu!

Svet Petra Sagana

818828

Akú knihu môžeme očakávať od Petra Sagana? Originálnu a identickú! V pripravovanej knihe vám obľúbený cyklista priblíži ako prežíva prípravu na významné preteky, či sa za jeho úspechom ukrývajú prísne tajné tajomstvá a možno prezradí niečo zo svojho súkromného života, ktorý si úzkostlivo stráži.

Nemusíme ani zdôrazňovať, že kniha Môj svet poteší každého nadšenca cyklistiky, preto ak hľadáte ideálny darček, určite siahnite po tejto knihe.

Kniha vychádza v anglickom jazyku 4. októbra a slovenská verzia už v decembri, ktorú nájdete za zvýhodnenú cenu v ponuke Gorila.sk alebo tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *