Ako som vozil Nórov

Satirických kníh, ktoré nikoho neurazia je na knižnom trhu ako maku. Až doteraz – vo februári vyšla kniha Ako som vozil Nórov.

Ondrej Sokol mal v úmysle vyštudovať prekladateľstvo a tlmočníctvo v Banskej Bystrici, no po zrušení fakulty sa rozhodol splniť si svoj detský sen – stať sa vodičom Dopravného podniku Bratislava. Po štyroch mesiacoch odišiel do Nórska, kde skúšal šťastie…a podarilo sa.

Zo Sokola sa stal vodič MHD v Nórsku, ktoré sa diametrálne líši od Slovenska – alebo možno aj nie. S postrehmi zo života v Nórsku a zamestnania sa rozhodol podeliť so všetkými, a preto vyšla kniha Ako som vozil Nórov. Ale pozor! Nečakajte cestopisnú knihu!

ako som

Vtipné, originálne „hlášky,“ ktoré vás sprevádzajú pri čítaní knihy majú pozitívny účinky na bránicu a vaše zdravie, pričom to myslíme vážne. Už len samotný popis knihy, ktorý sa končí vetou: ,,zároveň dúfa, že reputácia vydaného autora bude mať pozitívny vplyv na jeho sexuálny život,“  vás presvedčí o tom, že kniha Ako som vozil Nórov je práve tou, ktorú by ste si mali pri najbližšej príležitosti prečítať. Knihu nájdete v ponuke Gorila.sk alebo na tomto odkaze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *