Jan Kraus odhalí tajomstvo buzynesu

Knižná spoveď populárneho českého moderátora, či kniha, na ktorú čaká československý knižný trh. Pripravte sa na Jana Krausa v jeho knižnej novinke Můj soukromý buzynes.

jan

Mysleli ste si, že vás už nedokáže ničím prekvapiť nekonvenčný moderátor? Tak to ste na omyle! Už v marci vychádza kniha Můj soukromý buzynes, ktorá ponúka netradičný pohľad na biznis, život a vzťahy. Ako ďalej Kraus tvrdí: ,,kniha je o celom mojom biznisu. O tom, ktorý som robil v škole, na jazdiarni, s mojím otcom, s vojakmi, s mojou prvou ženou, s bytom,  s Talianmi, s divadlom aj s televíziou. Nie som a nechcel som byť biznismenom. Ale biznis mi stále liezol do života. Buď preto, že nebolo na živobytie, alebo preto, že padol komunizmus. Zakaždým mi výrazne zmenil život. Biznis nie sú len príjmy, výdavky, zisky atď. Ale predovšetkým príbeh, ktorý chodí s ním.“

Či už ste fanúšikom Krausa, alebo nie, kniha vás neurazí – práve naopak. Priblíži vám svet známej osobnosti československej scény z prvej a pravej ruky, a to by ste nemali odmietnuť.

Kniha, ktorá vychádza vo vydavateľstve BizBooks nájdete v ponuke Gorila.sk na tomto odkaze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *