Kniha Joga Namaslay je motivačným sprievodcom vo svete jogy

Strácate sa vo výbere kníh, ktorých témou je joga? Máme pre vás riešenie: siahnite po knihe Joga Namaslay od blogerky a jogínky, Candace Moore. Myslíte si, že tento tip na knihu vás osloví? Určite áno!

Knižná novinka Joga Namaslay je nielen profesionálnou knihou o joge, ale obsahuje aj osobnú skúsenosť autorky, ktorá jej otvorila dvere do sveta meditácie a pomohla zvíťaziť nad zdravotnými ťažkosťami.

joga

Candace Moore sa prostredníctvom knihy snaží poukázať na výhody, ktoré ponúka jogové cvičenie – odstráni zdravotné problémy, ale najmä vám dodáva priestor, aby ste sa venovali sebe a vašim myšlienkam.

Každým cvičením sa naučíte prekonávať každodenné prekážky a vďaka dýchacím technikám budete jednoduchšie zvládať stresové situácie. Kniha je určená pre každého, kto túži po novom životnom štýle bez stresu. Čo však robí knihou výnimočnou?

Po prečítaní knihy zistíte, že začať od seba nebolo nikdy jednoduchšie a spojenie život je zmena nie je len fráza. Knihu Joga Namaslay nájdete v ponuke Gorila.sk na tomto odkaze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *