Autorka Twilight ságy napísala špionážny triler

Vďaka Stephenie Meyerovej prečítala, videla a žila svet upírov jedna generácia. Podarí sa spisovateľke vystúpiť z tieňa Twilight ságy a presadí sa na knižnom trhu s novinkou Špecialistka?

Nikto nemôže poprieť fakt, že Stephenie Meyerová si získala fanúšikov z celého sveta – veď kto by nepoznal najznámejší ľúbostný vzťah Belly a upíra Edwarda? Obdobie, ktoré nastalo po vydaní prvej knihy môžeme nazvať upírskou mániou. Knihy, filmy a reklamné predmety zaplavili trh a niekedy ste mali pocit, že medzi vami žijú novodobí upíri. Meyerovej prischla nálepka:  Autorka bestselleru Twilight ságy, ktorá mala len jeden problém,  jej čitatelia sú –násťroční.  Ako však získať popularitu širšieho publika? Napísať knihu v inom štýle.

Špionážny triler Špecialistka

špecialistka

Stephenie Meyerová pre tento napínavý román vytvorila vášnivú a fascinujúcu hrdinku so špeciálnymi zručnosťami, ktorej hrozí smrteľné nebezpečenstvo.

Bývalej agentke na úteku pred niekdajším zamestnávateľom nezostáva nič iné, len vziať ešte jeden prípad, aby očistila svoje meno a zachránila si život.

Len málo ľudí vie, že pracovala pre vládu Spojených štátov. Pre oddelenie tak tajné, že nemá ani vlastný názov. Avšak výnimočná špecialistka predstavuje zároveň jedno z najtemnejších rizík. A tak keď jej zamestnávateľ usúdi, že je pre nich nebezpečná, bez varovania ju chcú zlikvidovať…

Knihu Špecialistka nájdete na tomto odkaze.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *