Z kín na DVD – rozprávkový muzikál Spievankovo

Ako osláviť novú sériu pesničiek pre deti? Odpoveď je jednoduchá – filmom! Pripravte sa na obľúbené detské postavy Spievanky a Zahrajka, s ktorými budete pátrať po stratenej hudbe v krajine Spievankovo.

Kde sa vzalo, tu sa vzalo – Spievankovo! Fenomén, ktorý v posledných rokoch nachádza čoraz väčšie detské publikum. Obdobie televíznych relácií určených pre deti máme bohužiaľ za sebou, a preto tento priestor zapĺňajú nové projekty, ktoré sa vďaka internetu šíria bleskovou rýchlosťou.

Úspech Spievankova nie je vhodné podceňovať – milióny zhliadnutí videí, tisícky predaných DVD sa podpísali pod to, že duo Spievanky a Zahrajka je viac ako žiadané nielen medzi deťmi, ale aj rodičmi. Edukatívne videá s nákazlivými pesničkami si získavajú svojich fanúšikov a pri narastajúcej konkurencii je až „umenie“ zaujať niečím novým a nápaditým. Ale toto nie je prípad Spievankova, pretože Spievankovo určuje smer – tentokrát sa rozhodol obsadiť kinosály.

Spievankovo 6 a kráľovná Harmónia na DVD

spievankovo

Desaťtisíce návštevníkov filmu si až žiadalo, aby film vyšiel na DVD, a preto už 15. novembra sa môžu rodičia tešiť, že snímku Spievankovo a kráľovná Harmónia si budú môcť pozrieť v pohodlí domova.

Príbeh o hľadaní stratenej hudby si môžu pozrieť aj české detičky, pretože DVD bude obsahovať aj český dabing. Rodičia, nezabudnite, že opakovanie je matkou múdrosti a opäť zavítajte do sveta zábavy, radosti a tanca a užite si 70 minút zábavy s vašimi ratolesťami.

DVD Spievankovo a kráľovná Harmónia nájdete v ponuke Gorila.sk alebo kliknite na tento odkaz. Celú ponuku kníh a DVD Spievankova nájdete tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *