Kristína Farkašová a jej nová kniha Som nový človiečik

Obľúbená Kristína Farkašová napísala novú knihu! Ale aká nová kniha sa ukrýva za názvom Som nový človiečik? Môžeme sa opäť tešiť na nové príbehy zo života Kristíny a jej dvojičiek, alebo nás čaká úplné iný knižný kúsok? Viac už neprezradíme, pozrite si tento článok :-).

Keď v roku 2015 debutovala knihou Som mama, knižný trh zobrala útokom. Najpredávanejšia kniha, niekoľko dotlačí kníh a nadšené čitateľky sa podpísali pod to, že Kristína Farkašová bola postavená pred neľahkú úlohu – napísať knihu, ktorá bude aspoň tak dobrá ako jej prvotina. Inšpirácie mala viac ako dosť, a preto pokračovanie Som mama oslávila veľkým štýlom –  knihou Stále som mama. Druhým titulom opäť nesklamala, veď dobrodružstvá mamy s jej dvojičkami si obľúbili tisíce čitateľov.

nova

A čo prinesie rok 2017?

Ak ste čakali, že Kristína napíše tretie pokračovanie, musíme vás na milisekundu sklamať.

V novembri vychádza kniha Som nový človiečik, ktorý bude výnimočným zápisníčkom pre vaše novonarodené dieťatko. Podľa prvotných informácií je knižná novinka ,,najkrajším darčekom pre začínajúci život.“

Na 80 stranách nájdete všetko to, čo potrebujete – bude vašou krásnou a vtipnou spomienkou na prvé dni vašej ratolesti. Ak poznáte tvorbu Kristíny Farkašovej tak viete, že sa môžete tešiť na originálnu knižku bez gýčov o bábätkách.

Knihu Som nový človiečik nájdete v ponuke Gorila.sk za zvýhodnenú cenu tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *