Informácia pre Pug family: Lucy Pug vychádza motivačný diár, ktorý musíte mať!

Slovenskej youtuberke Lucy Pug, ktorá je populárna medzi tínedžermi na sociálnych sieťach, vychádza v týchto dňoch motivačný diár Každý rok má svoj príbeh.

V poslednom období zaznamenalo vlogovanie obrovský záujem, či už zo strany tínedžerov, alebo tých, ktorí vlogovanie povýšili na svoje zamestnanie. Konkurencia každým novým užívateľom rastie, a preto odlišovať sa, byť kreatívny a nenudiť je alfou a omegou pre úspešného youtubera.  Jednou z youtuberiek, ktorej sa darí oslovovať čoraz väčšiu komunitu dospievajúcich je Lucia Hrušková, ktorá v online svete vystupuje ako Lucy Pug.

Dvere do digitálneho sveta jej otvoril kamarát Daniel Štrauch aka GoGo, ktorý patrí medzi najúspešnejších československých vlogerov /blogerov. Spoločné videá si získavali fanúšikov každým jedným videním, kliknutím, či likeovaní, a preto bolo len otázkou času, kedy bude chcieť táto nerozlučná dvojica ovládnuť offline svet kníh. Prvý, ktorý sa rozhodol napísať knihu bol Gogo a musíme povedať, že tento krok bol viac ako vydarený. Tisíce predaných kníh a bestseller medzi tínedžermi boli len čerešničkou na torte.

Na podobnú cestu sa tentokrát vydala Lucy Pug, ktorá sa rozhodla nepísať svoju cestu vlogovania ako Gogo, ale chce sa prezentovať cez diár, ktorý bude nielen praktickým pomocníkom, ale aj knižkou plnou útechy, radosti a motivácie.

Čo ukrýva diár Každý rok má svoj príbeh?

9788022209113

V motivačnom diári nájdete priestor na písanie snov, cieľov, spomienok, zážitkov, nečakané prekvapenia. Výborný darček pre fanušíka Lucy Pug.

Motivačný diar Lucy Pug nájdete v ponuke Gorila.sk na tomto odkaze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *