Vydanie novej knihy Dominika Dána – Cigaretka na dva ťahy už v decembri!

Ako napísať úspešnú knihu na Slovensku? Obráťte sa na Dominika Dána. V decembri vychádza v poradí 25. kriminálny prípad, ktorý je odsúdený na knižný úspech. Tí z vás, ktorí poznajú a čítajú knihy Dominika Dána vedia, že tieto slová nie sú prehnané.

Kto je Dominik Dán? Otázka, ktorú si kladú najmä začínajúci čitatelia dánoviek. Do dnešného dňa nie je odtajnená identita Dominika Dána, vieme len, že bol bývalý policajný vyšetrovateľ a mnohé knihy čerpajú inšpiráciu z reálnych kriminálnych prípadov. Na druhej strane, pseudonym Dominika Dána sa podvedome podpisuje pod úspech jeho kníh. Povedzme si to na rovinu, nie je príťažlivé, že nepoznáte právu tvár Dominika Dána?

Rok 2017 v znamení Dominika Dána

ciga

Rok 2017 jednoznačne patrí Dominikovi Dánovi. Po úspešnej kino premiére knihy Červený kapitán, vydaní júnovej dánovky Korene zla prichádza ku koncu roka vianočný darček – nová kniha Cigaretka na dva ťahy.

V knihe sa vrátite do obdobia objasnenia vraždy na druhom brehu. Všetko, čo sa javilo ako vyriešené a ututlané sa pomaličky vytráca a na povrch vychádzajú nové súvislosti, ktoré priamo nadväzujú na nový, ešte brutálnejší prípad, ktorý leží na stole Richarda Krauza. Aký prípad bude musieť objasniť detektív? Viac o knihe sa dočítate na tomto odkaze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *