Ste fanúšikom kníh Eleny Ferrante? V októbri vám pribudnú dve nové knihy!

O pôvode Eleny Ferrante sa píšu rôzne scenáre, no ani jeden sa nepodpísal pod uverejnením pravej identity tejto úspešnej spisovateľky, ktorá si Neapolskou ságou podmanila celý svet.

Ak ste prečítali Neapolskú ságu od Geniálnej priateľky až po Príbeh stratenej dcéry , viete, že Elena Ferrante je spisovateľská diva, ktorá povzniesla ženské romány na novú úroveň. Knihy Eleny Ferrante sa tešia celosvetovej popularite a tento stav podčiarkujú pozitívne recenzie od renomovaných literárnych kritikov.

Do Neapolskej ságy sme sa mohli začítať vďaka vydavateľstvu Inaque, ktoré oznámilo, že v nasledujúcich mesiacoch sa môžeme tešiť na ďalšie knihy tejto výnimočnej spisovateľky. Už v októbri vychádzajú v takmer jeden deň 2 knižné kúsky, ktoré sa navzájom dopĺňajú – román Temná dcéra a detská kniha Pláž v noci.

post

Pláž v noci radí vydavateľstvo k detským knihám, ale prax v posledných rokoch ukazuje, že čoraz väčšie „dospelácke“ publikum siaha aj po týchto knihách. A dôvod? Prepracované ilustrácie, ktoré naberajú prežitými rokmi na kráse.

Knižky Eleny Ferrante nájdete v ponuke Gorila.sk za zvýhodnenú cenu tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *