Odštartujte školský rok 2017/2018 s motivačným diárom

Už je to tu – september sa pomaličky blíži! Pre školopovinných znamená deviaty mesiac začiatok školy, ktorý odštartuje nový kolobeh učenia.

Mnohí školské povinnosti zvládnu ľavou zadnou, no niektorí majú problém nájsť ten správny rytmus. Prvé päťky, vysmievanie a strácanie sebavedomia sú neklamným znakom, že školák postupne stráca záujem o školu.   motivacia

Ako môžu rodičia pomôcť svojim ratolestiam zvládnuť prechod do školského prostredia? Dobrou pomôckou je Školský motivačný diár 2017/2018, ktorý je nielen diárom, ale obsahuje aj motivačné citáty, ktoré pomôžu vo chvíľach, kedy školák nevie, ako ďalej. Pomocou diáru sa naučí dieťa vnímať dôležitosť termínov,  dodržiavania svojich vlastných zásad a povinností. Školský motivačný diár môže byť „spojencom“ medzi rodičom a dieťaťom – dieťa bude vnímať, že aj jeho školský a voľno časový program je rovnako dôležitý ako harmonogram rodiča, a preto bude k svojim povinnostiam pristupovať zodpovednejšie.

Využite zvýhodnenú cenu Školského motivačného diára a začnite školský rok 2017/2018 bez stresov.  Motivačný diár pre školákov nájdete tu.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *