Poznáte Kúzelné čítanie?

Čítanie pre deti má viacero výhod – podporuje rozvoj slovnej zásoby, deti vedia v sporoch argumentovať, no najmä sú sebestačné. Na čítanie detí a čítanie pre deti vyšli viaceré štúdie, ktoré poukazujú na pozitívnu stránku čítania vo vzťahu k osobnému rozvoju dieťaťa.  Počúvať hovorené slovo nenahradí v plnej miere samostatné čítanie kníh detského čitateľa, no aspoň prebudí v dieťati záujem o nové poznatky.

Pre všetkých zvedavých čitateľov, ktoré radi odpovedajú na otázky, ale najmä hľadajú odpoveď, je tu Kúzelné čítanie. Kúzelné čítanie poskytuje pre deti novú formu zábavy, pri ktorej sa veľa vecí dozvedia. Výraznú popularitu má Kúzelné čítanie u rodičov, ktorí sa nemôžu vždy venovať svojej ratolesti, pretože Kúzelné čítanie do istej miery nahradí prítomnosť rodiča pri čítaní kníh.

775161

Prečo by ste mali aj vy siahnuť po Kúzelnom čítaní? Do Kúzelného čítania sa môžete pustiť hneď, ako budete mať k dispozícii elektronickú ceruzku a knihy, ktoré podporujú možnosti Kúzelného čítania. Spustením elektronickej ceruzky sa pripravte na dobrodružstvo, ktoré sa bude každou stránkou stupňovať. Čo obrázok, to vysvetlenie, ale najmä hry, ktorými si dieťa zopakuje všetky nadobudnuté znalosti.

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o knihách zo série Kúzelného čítania, kliknite na tento odkaz.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *