Dan Brown prichádza s novou knihou Origin

Róbert Langdon, symbológ z Harvardu, hrdina štyroch predchádzajúcich bestsellerov, opráši svoje tvídové sako a vrhne sa do riešenia ďalšieho tajomstva. O vydaní novej knihy Origin informovali vydavatelia v priebehu tohtoročného septembra.

dan

S Robertom Langdonom ste sa mohli stretnúť už v knihách Anjeli a démoni, Da Vinciho kód, Stratený symbol a Inferno. 26. septembra 2017 doplní radu Brownovych bestsellerov nový thriller s pôvodným názvom Origin. Opäť sa môžete tešiť na nové kombinácie vedy, kódov, náboženstva, histórie, umenia a architektúry. Origin vás vtiahne do nebezpečnej križovatky dvoch najzásadnejších otázok sveta.

Román Inferno sa tiež dočkal, rovnako ako Da Vinciho kód či Anjeli a démoni, filmového spracovania, ktoré  si môžete pozrieť aj na DVD. Opäť sa stretnete s Robertom Langdonom v podobe Toma Hanksa a ani tentoraz vás nesklame hudobný sprievod Oscarom a Grammy oceneného Hansa Zimmera, ktorého hudba perfektne dokresľuje samotný príbeh plný tajomstiev, akcie, dobrodružstvo a umenia.

Knihu Origin si môžete predobjednať na Gorila.sk tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *