Obľúbená Fulmaya je po 6 rokoch späť!

Obľúbená Fulmaya je po 6 rokoch späť!

Pamätáte si na Fulmayu? Netradičný cestopis, v ktorom sa prelínali zážitky z dobrodružnej cesty a osobného života známej umelkyne Doroty Nvotovej si získal mnohých fanúšikov. Po takmer 6 rokoch vychádza pokračovanie s názvom Fulmaya na rázcestí.

Dorota Nvotová spája v sebe energickosť a dravosť, no najmä radosť zo života. Nedáva priestor negatívnym myšlienkam, v každom sa snaží vidieť dobro a pracuje na to, aby bol jej okolitý svet krajší. Dorotu Nvotovú tak ľahko neprehliadnete – či už v jej skladbách, ale aj v knihách.

Ak ste čítali knihu Fulmaya, určite vás prekvapila. Osobnú spoveď, ktorú čítate na jednotlivých strán, vám ponúka bez žiadnych pretvárok – píše tak, ako to cíti. Kniha sa s vami rozpráva a vy nadobúdate pocit, že ste aj vy Fulmayou.

Fulmaya na rázcestí

Kde sa nachádza Dorota Nvotová po dlhých 6 rokoch? Z Doroty Nvotovej je matka, ktorá hľadá stále odpoveď na otázku: Ako ďalej? V novej knihe Fulmaya na rázcestí opäť píše o problémoch, ktoré jej priniesol sám život, no najmä snaží sa nájsť útočisko pre Fulmayu.

Čo jej priniesli a vzali divoké roky? Odpoveď na túto otázku a viaceré iné nájdete v knihe Fulmaya na rázcestí tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *