SÚŤAŽ: Dominik Dán prichádza vo veľkom štýle!

SÚŤAŽ: Dominik Dán prichádza vo veľkom štýle!

Už o pár dní vychádza knižná novinka Korene zla, ktorá doplní bohatú zbierku dánoviek. Pri príležitosti vydania knihy Korene zla, pripravil internetový obchod Gorila.sk v spolupráci s Vydavateľstvom SLOVART exkluzívnu knižnú súťaž!

Za jednu odpoveď knižný balíček 24 kníh? Áno! Až 3 z vás môžu vyhrať 24 kníh Dominika Dána, preto neváhajte ani chvíľu a zúčastníte sa knižnej súťaže, ktorá sa určite nebude v blízkej dobe opakovať!

Pre fanúšika Dominika Dána bude táto súťaž hračkou. A my vám veríme, že to zvládnete 🙂 Pozorne si prezrite obrázok knižných obálok Dominika Dána. Už ste na to prišli? Na obrázku chýba jedna knižná obálka! Pošlite nám odpoveď na otázku: Ktorá kniha sa nenachádza medzi zobrazenými knižnými obálkami? Formulár na odpoveď nájdete na tomto odkaze.

dominikdan

 

Čo poviete, jednoduché, že? Ak váhate nad odpoveďou nezúfajte – na tomto odkaze si môžete pozrieť a preveriť všetky knihy Dominika Dána. Súťaž prebieha od 5. 6. do 30.6. a na jej konci môže práve vás čakať knižný balíček 24 kníh! Nezabudnite sa zúčastniť! Držíme vám palce!

Súťaž nájdete tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *