Vráťte sa späť do sveta kúzel Harryho Pottera spoločne s 3 novými knihami!

Vráťte sa späť do sveta kúzel Harryho Pottera spoločne s 3 novými knihami!

Vedeli ste, že v júni uplynie presne 20 rokov od vydania prvej knihy Harryho Pottera? Pri tejto príležitosti vychádzajú knihy z magického sveta, o ktorých by každý správny fanúšik Harryho Pottera mal vedieť!

A my vieme, že Harryho milujete, tak ako aj my. Buďme úprimní, zrejme vo svojom okolí nenájdete osobu, ktorá by nevedela o najznámejšom čarodejníkovi! Ak áno, máte výbornú príležitosť presvedčiť nečitateľa, aby spoznal tak čarovný knižný svet!

Dobrodružstvá mladého čarodejníka sme mali možnosť čítať v 7 knihách, pričom minulý rok sme sa dočkali príjemného bonusu – „ôsmej knihy“ Harry Potter a Prekliate dieťa.

Napriek tomu, že samotná Rowlingová zdôrazňovala, že v žiadnom prípade nie je kniha Harry Potter a Prekliate dieťa priamym pokračovaním, nám to nevadilo J  Prečo aj, že?

Nezabudnite si doplniť vašu zbierku o tieto knižné kúsky, ktoré uzatvárajú (a v nemalej miere vysvetľujú) magický svet –  Fantastické zvery a ich výskyt, Rozprávky Barda Beedla  a Metlobal v priebehu vekov.

8376

Neváhajte a objednajte si knihy už teraz (predíďte vypredaniu kníh, pretože pri čitateľoch Harryho Pottera je všetko možné) na Gorila.sk!

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *