Horúci knižný fenomén – kniha Milk and Honey

Nepočuli ste o novom knižnom fenoméne Milk and Honey? Nevadí! Nasledujúce riadky vám priblížia najpredávanejšiu knihu, ktorú milujú svetové celebrity!
Nevšedná kniha Milk and Honey (v preklade Mlieko a Med)  si získala neskutočné veľké obecenstvo, vďaka svojmu unikátnemu štýlu písania poézie s ilustráciami, ktoré si robila sama autorka.
milk
Autorka Rupi Kaur preniesla a zdieľala svoju bolesť, trápenie ale i túžby do veršov tejto knihy. V Milk and Honey nájdete aj témy o násilií, zneužívanií, lásky, straty a feminizmu. Kniha je rozdelená do štyroch kapitol a každá kapitola slúži na iný účel; zaoberá sa inou bolesťou; lieči iný zármutok. Kniha Milk and Honey sprevádza čitateľa cez jeho ťažké obdobie, no táto cesta má šťastný koniec, pretože na jej konci nájdete vnútornú silu.
Originálny prístup sa  cení, a preto nie je prekvapením, že z knihy sa už predalo cez milión výtlačkov.  A aj vy môžete byť hrdým nositeľom tejto útlej knihy! Navštívte internetový obchod Gorila.sk a objednajte si výtlačok ešte dnes!
Slovenskú verziu knihy Milk and Honey nájdete na tomto odkaze.
2 comments on “Horúci knižný fenomén – kniha Milk and Honey
  1. Sofkaa_204 píše:

    A je táto kniha v slovenčine ? Prosím 🙏🙏🙏ďakujem za odpoveď

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *