Autorka bestselleru Dievča vo vlaku vydáva nový román!

Tak sme sa konečne dočkali! Paula Hawkins vydáva novú knihu – Do vody. Jej prvotina Dievča vo vlaku ovládla popredné priečky všetkých kníhkupectiev, takže latka je nastavená veľmi vysoko. Na slovenský preklad sa môžete tešiť už 24. mája, tak si poriadne vyleštite poličku, nech na nej táto nová kniha krásne vynikne!

 O čom bude román Do vody?

do vody

Na dne rieky sa nájde telo slobodnej matky, a to na rovnakom mieste, kde sa ten istý rok v lete objavila mŕtvola mladého dievčaťa. V histórii mestečka Beckford to nie sú prvé ženy, ktorých osud sa na tomto mieste uzavrel, ale rozhodne sú to práve ony dve, ktoré svojou smrťou rozčeria hladinu rieky aj pokojné životy miestnych obyvateľov. A z temných vôd začnú naraz vyplávať dlho zamlčované tajomstvá …

Dievča vo vlaku zabodovala a bezkonkurenčne sa stala knižným fenoménom minulého roka. Predalo sa vyše 18 miliónov výtlačkov a román dostal aj svoju filmovú podobu s Emily Blunt v hlavnej úlohe. Môžeme len dúfať, že sa autorke bude dariť aj naďalej, a jej druhá kniha sa bude tešiť prinajmenšom rovnakej obľube. Knihu Do vody za zvýhodnenú cenu nájdete tu.

O autorke

Paula Hawkins je bývalá novinárka z Veľkej Británie, ktorá sa vydala na spisovateľskú dráhu. Napísala niekoľko noviel na objednávku, ale až napínavý thriller Dievča vo vlaku zaznamenal u čitateľov obrovský úspech. Knihu s tématikou domáceho násilia a závislosti na alkohole napísala za šesť mesiacov. Momentálne žije v Londýne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *