Čo nás nezabije – prekonajte limity vášho tela

Obdivujete ľudí, ktorí si užívajú plávanie v ľadovej vode? Chceli by ste to skúsiť, no obávate sa, že vaše telo nezvládne teplotný šok? Nepochybujte o sebe, všetko môžete skúsiť! Avšak aj v tomto prípade platí, že za každým dobrým výsledkom stojí tvrdý a poctivý tréning.

Ak ste sa rozhodli prijať výzvu, no potrebujete mať vzor, ktorý nie je teoretikom ale všetky situácie zažil na svojej koži, zoznámte sa so Scottom Carneym.

Scott Carney je novinár, ktorý pochyboval o schopnostiach najznámejšieho ľadového muža Wima Hofa. Názor zmenil, ale nie ihneď. Až tréning v nepriaznivých prírodných podmienkach, ktorému čelil z vlastného presvedčenia sa podpísalo pod lepšie zdravie a kondíciu.

Čo nás nezabije, tak…

co nas

Scott Carney sa o svoje skúsenosti podelil v knihe Čo nás nezabije, ktorá po vydaní obsadila prvé priečky predajnosti a my sa ani nedivíme. Carneyho nekonvenčný prístup vás presvedčí, že môžete prekonať svoje limity.

Trénovaním tela v rôznych podmienkach je možné vyrovnať sa s chladom, horúčavami, či extrémnymi výškami. Kniha Čo nás nezabije obsahuje nielen pútavé rozprávanie o začiatkoch tvrdého tréningu, ale umožní vám nájsť cesta za vaším novým JA.

Knihu si môžete zakúpiť v Gorila.sk kliknutím na tento odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *