Populárny slovenský seriál Tajné životy už aj v knižnej podobe

Ak hľadáte televízny seriál, ktorý sa nebude niesť na vlne sladkých telenoviel, ktoré končia vždy šťastne, tak vašou voľbou je seriál Tajné životy z produkcie RTVS. Povedzme si to na rovinu, dobrých seriálov ako Tajné životy je v televízií ako šafranu.

Čo sa ukrýva za úspechom Tajných životov?

Autentickosť, úprimnosť a emócie. Seriál ambiciózne a bez prikrášlení ukázal na tabu spoločnosti – týranie žien. Životné príbehy žien, ktoré čelia nepriazni osudu si vás získajú pre svoju priamočiarosť. Vďaka seriálu máte možnosť nazrieť do života týraných žien a hľadať odpovede na otázky, ktoré kladie sám život.

Prečítajte si prvých šesť dielov seriálu Tajné životy

tajne

Seriál Tajné životy si získal sympatie televíznych divákov, pretože v týchto dňoch je odvysielaná už druhá séria. Ak si chcete pripomenúť prvú sériu Tajných životov, v tom prípade siahnite po rovnomennej knihe. Pri čítaní knihy budete postupne odkrývať jednotlivé príbehy hlavných postáv, a pochopíte tak hlavnú motiváciu postáv. Kniha Tajné životy má so seriálom jeden spoločný motív – upozorniť na tiché volanie týraných žien. A verte nám, knihu zhltnete na prvýkrát.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *