Kniha Všetko alebo nič priniesla najnavštevovanejší slovenský film posledných rokoch

Keď kniha priláka tisíce návštevníkov do kín… Aj takto by sme mohli písať o jednej z najlepších evitoviek Všetko alebo nič. To, že kniha si doslovne žiada, aby získala filmovú podobu, bezprostredne sa ozývalo hneď po vydaní knihy. Na slovenskom knižnom trhu dokázali evitovky spôsobiť malú knižnú revolúciu. Knihy v praktickom formáte, ktoré sa vám bez problémov zmestia do kabelky, či inšpirujúce životné príbehy sú jedným zo znakov najpredávanejších kníh svojho žánru.

779519

Čo sa skrýva za úspechom knihy Všetko alebo nič?

Evitovky sú príbehmi, v ktorých sa môžete vidieť. Kríza v partnerskom vzťahu, problémy v práci, či hľadanie zmyslu života predstavujú len zlomok životných situácií, s ktorými ste mali možnosť sa stretnúť. Jednoducho sú to príbehy o ženách a priateľkách, ktoré vás vedia povzbudiť, keď práve prežívate nepríjemné obdobie. Nebudeme preháňať, že kniha Všetko alebo nič je bude vašou najlepšou knižnou priateľkou.

Film Všetko alebo nič si zamilujete!

Napriek tomu, že čitatelia nemajú v láske sfilmované knihy, pretože nie vždy film vie pochopiť podstatu príbehu, v prípade knihy Všetko alebo nič táto rovnica neplatí. Herecké obsadenie dokonale vystihuje hlavné knižné hrdinky a nebudeme klamať, že mužskí predstavitelia spĺňajú aj tie najnáročnejšie kritéria. Ak by ste si chceli doplniť vašu knižnicu o filmovú obálku knihy Všetko alebo nič, nájdete ju na Gorila.sk za zvýhodnenú cenu tu.

Všetko alebo nič na DVD už v máji

My vieme, že sa neuskromníte len s knižnou predlohou a nemáme vám to za zlé. Veď kto by nechcel zažiť opäť elektrizujúcu atmosféru medzi hlavnými postavami? Vedeli ste, že v máji vychádza film Všetko alebo nič na DVD? Nepremeškajte ani chvíľu a pozrite si film medzi prvými! Objednajte si film Všetko alebo nič na Gorila.sk tu. Nebudete ľutovať  🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *