Pozor! Prichádza svetový bestseller Dievča v ľade

Svetový Robert Bryndza napísal knihu Dievča v ľade, ktorá sa vám dostane pod kožu. Doslovne. Nepreháňame.

Kniha, ktorá bola označená za knihu roka 2016 si vás získa z viacerých dôvodov – nielenže spisovateľ žije na Slovensku, ale hlavná postava románu vyšetrovateľka Erika pochádza zo Slovenska. Náhoda? Nemyslíme si. Robert Bryndza napísal obdivuhodnú knihu, ktorá žne úspechy po celom svete.  Skromne by sme mohli podotknúť, že aj vďaka Gorila.sk. Prečo? Autor sa vyjadril, že záver knihy napísal práve v našom kníhkupectve Gorila.sk Urban Space v Bratislave, a nielen pre túto milú správu vám vrelo odporúčame knihu Dievča v ľade.

divka

Krimi novinka Dievča v ľade prináša hromadu zvratov a nečakaných vyústení v temnom prostredí londýnskeho policajného oddelenia, na ktoré čaká prípad vraždy mladého dievčaťa. Tá zdá sa súvisí s prípadom vraždy prostitútok, ktorý skončí na pleciach detektívky Eriky Fosterovej. Vyšetrovania sa síce je kde chopiť, prekážkou je ale pre Eriku skôr jej minulosť, ktorá ju pripravila o manžela, so stratou ktorého sa ešte nevysporiadala.  Za zmienku stojí Erikin šéf, ktorý v priebehu dvoch konverzačných výmen obráti štyrikrát kabát – sprvu ju do prípadu sám pritiahne, neskôr ju v ňom nechce, následne nalieha na to, že ona jediná ho dokáže vyriešiť a tak ďalej. Erika si však prešla už kdečím a tak ju len tak niečo nezlomí. Ani to, že si vďaka vyšetrovaniu začína získavať pozornosť sériového vraha. Nápaditý triler si môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu na Gorila.sk tu.

Ak vás kniha zaujala, prečítajte si našu recenziu na Gorila.sk, ktorú nájdete na tomto odkaze.

One comment on “Pozor! Prichádza svetový bestseller Dievča v ľade
  1. Dievča v ľade- S týmto autorom som sa stretla po prvý krát. Kniha je super, len mám dosť veľké výhrady k prekladu. Kniha buď mala byť v češtine alebo v slovenčine. Netuším či je to schválne, ale je tam veľmi veľa chýb a tie rušia pri čítaní. Veta začne v slovenčine a zrazu v češtine. Potom mi to nedávalo zmysel a tak som určité vety musela čítať aj viackrát.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *