Kniha Som mama od Kristíny Farkašovej sa dočkala pokračovania

Kniha Som mama na knižnom trhu zažiarila v plnej kráse, a preto bolo len otázkou času, kedy bude mať svoju knižnú dvojičku. Ako hlavné hrdinky príbehu rástli, ruka v ruke rástla túžba Kristíny Farkašovej podeliť sa o nové dobrodružstvá jej knedlí, dcér.

Dočkali sme sa!

stal

Deň D nenechal na seba dlho čakať, a tak už teraz si môžete prečítať pokračovanie knihy Som mama s názvom – Stále som mama. V jednom sa môžeme zhodnúť – Kristína Farkašová to proste vie. Keď sa z digitálneho denníka rozhodla prejsť do knižnej podoby, viacerí jej fanúšikovia boli nadšení. Konečne sa našla matka, ktorá opísala materskú dovolenku nadnesene, so sarkastickou štipkou humoru, no najmä dokázala to, čo viacerým chýba – smiať sa a nebrať veci vážne.

Áno, Stále som mama a som tomu rada!

Na čo sa tešiť v novej knihe? Odpoveď na otázku nie je jednoduchá, ale keď ste čítali knihu Som mama už viete, že pri čítaní sa budete smiať, s viacerými príhodami sa stotožníte, no najmä si nájdete čas pre seba – pretože neprečítať pokračovanie knihy Som mama by bol knižný hriech. Pre všetkých nedočkavých sme pripravili na Gorila.sk ukážky z knihy Stále som mama, ktoré nájdete tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *