Mark Lauren má Palivo pre telo

Od autora bestselleru Telo ako posilovňa prichádza na knižný trh nová kniha – Palivo pre telo. Ak ste čítali knihy Marka Laurena, ktoré ste „vyskúšali“ na tele, vedzte, že pripravovaná kniha bude pre vás novým (nielen) čitateľským zážitkom.

Mark Lauren vám ukáže cestu za novým JA, no nebude to zadarmo

Mark Lauren pochádza z Tampy, kde pôsobí ako vojenský odborník na telesný tréning, venujúci sa trénovaniu jednotiek špeciálneho určenia. Nadobudnuté zručnosti a skúsenosti preniesol do kníh, z ktorých sa stala medzinárodne uznávaná séria kníh s titulmi – Telo ako posilovňa, Telo ako posilovňa pre ženy, či Telo ako posilovňa: 90- dňová výzva pre mužov a Telo ako posilovňa: 90- dňová výzva pre ženy. Popri profesionálnej kariére sa venuje trénovaniu mužov a žien, ktorí chcú získať telesnú kondíciu na všetkých úrovniach.

Tak trochu iná kniha – Palivo pre telo

palivopretelo

Kniha Palivo pre telo je knižným doplnkom k  vydaným knihám, ktorý obsahuje jednoduchý stravovací plán bez opätovného získania kilogramov navyše, či návod ako dosiahnuť telesnú rovnováhu. Palivo pre telo na jednotlivých stránkach poskytuje viac ako päťdesiat receptov, ktoré dopĺňa séria užitočných cvičení, ktoré sa navzájom prepájajú. Ak vás kniha zaujala a chcete získať viac informácií, nájdete ich na Gorila.sk tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *