Femme Fatale a znamienko krásy – Dita Von Teese sa odhalí v novej knihe

Kto sa ukrýva za umeleckým menom Dita Von Teese? V súkromí nenápadná, avšak na verejnosti vystupuje ako excentrická kabaretná tanečnica, modelka, príležitostná herečka a spisovateľka…tým všetkým je Heather Renée Sweet. I keď popravde, Dita Von Teese sa do povedomia verejnosti dostala cez sobáš so známym spevákom, ktorý najradšej šokuje, Marilynom Mansonom. Predsudky bokom! Zamysleli ste sa, aká je Dita? Čo ukrýva za nánosmi make-pu?

Za všetkým hľadaj…knihu!

vase

Cestu za svojím cieľom, každodennú filozofiu, ale aj slabé stránky Dity nájdete v autorskej knihe Vaše znaménko krásy – Průvodce světem extravagantní ženy, ktorá prichádza na knižný trh už v novembri. Pri listovaní knihy sa dočítate, prečo Dita preferuje fenomén 40. rokoch 20. storočia – vintage, ako ju ovplyvnil zlatý vek  hollywoodských filmov, no najmä sa dozviete, aký vplyv mala kritika verejnosti na jej osobu.

Kniha prináša praktické rady v otázkach starostlivosti o pleť, či udržiavanie si zdravého životného štýlu. Tipy od odborníkov, odhalenie súkromia si jednoducho žiaden fanušík Dity nesmie ujsť. Knihu nájdete na Gorila.sk tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *