Atlas sveta, ktorý svet ešte nevidel – kniha MAPY

Pamätáte si na váš prvý atlas sveta? Hlavné mestá, rieky, pohoria…fyzická mapa krajín. Nebudeme si klamať, keď napíšeme, že pri listovaní strán to niekedy bola veľká nuda! Aké sú zvyky, alebo čo je typické pre krajinu, sme si museli pamätať, pretože školský atlas sveta nám na tieto otázky len s ťažkosťou vedel odpovedať.

Ale!

Prichádza zmena…teda, aby sme boli konkrétnejší, môžeme sa už teraz tešiť na originálny a grafický atlas – knihu Mapy, ktorá rozšiari nielen detské oči.

Kniha MAPY je celosvetový fenomén

mapyKniha Mapy je ilustrovaný sprievodca na neopakovateľnej ceste okolo sveta, v ktorej nájdete 6 kontinentov, 42 krajín a vyše 4000 obrázkov. Jednoducho, kniha Mapy je umelecké dielo! Neveríte? Presvedčiť vás môžu nielen prestížne grafické ocenenia, ktoré získala kniha, ale najmä svetový unikát, ktorý vychádza v slovenskom jazyku. Oproti knižných (preložených) predchodkýň, obsahuje aj mapu Slovenska!

Mapy sa môžu pýšiť statusom najpredávanejšieho atlasa sveta posledných rokoch, ktorý bol preložený do 23 jazykoch a predalo sa vyše 2,5 milióna výtlačkov. Ak vás kniha zaujala, môžete si ju zakúpiť na Gorila.sk tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *