Denník, ktorý dospel – kniha Džínsový denník 6

Zuzka Šulajová je úspešnou autorkou série kníh o Paule Semokovej, ktorá si začala písať denník vo svojich 15 rokoch. Ako knihy prichádzali na pulty kníhkupectiev, prevažne dospievajúcim dievčatám sa rozšírovala zbierka kníh Džínsového denníka. Čitateľky prežívali obdobie lásky, ale najmä dospievanie spoločne s Paulou.

Prvé  lásky, sklamania, výzvy a vstup do pomyselného sveta dospelých. Knihy Šulajovej sa tešia veľkej obľube – nie je sa čomu ani diviť. Autentické písanie, pri ktorom máte  pocit, že problémy hlavnej hrdinky sú vám blízke a viete sa s nimi na 100% stotožniť, dodávajú knihám Šulajovej punc kvalitnej literatúry žánru young adult.

Život sa začína práve teraz!

denik

V pripravovanej knihe Džínsový denník 6 bude Paula stáť pred životným rozhodnutím, ktoré môže zmeniť úplne všetko.Urobí správne, ak sa rozhodne pre Inda Vilasa, či dá prednosť osudovej láske, Lukášovi? Viac sa o knihe dočítate tu.

Apropo, vedeli ste, že Džínsové denníky nemajú na Slovensku konkurenciu? Knihy vychádzali v rokoch 2007 – 2016 a všetkých sedem kníh majú spolu 3 000 strán.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *