Otcovia pripravte sa! Prichádza Denník moderného fotra

Svet sa zmení, keď sa narodí dieťa. Už to nie je o vašich potrebách, ale o potrebách najmenšieho človiečika. A vtedy to príde…

 

foter

Už v septembri vychádza nekovenčný denník, ktorý si obľubia nielen “fotrovci.” Kniha Denník moderného fotra alebo Prečo by muži nemali mať deti odkrýva svojskú spoveď a úsmevný príbeh o túžbe byť otcom.  Idylická predstava o otcovste, rodičovskej dovolenke, ale najmä o výchove potomka sa dňom, čo dňom rozplýva v záplave plienok a plaču.

Autor knihy Dominik Landsman dosiahol vo svojej domovine, Českej republike nevýdaný úspech. Denník bol natoľko úspešný a inšpirujúci, že spoločne so Zuzanou Hubeňákovou napísali knihu Deníček moderního páru, ktorá podľa slov autorov je venovaná obdobiu pred narodením dieťaťa. O čierny humor v knihe nie je núdza.

Kniha Denník moderného fotra je skvelým knižným darčekom pre všetkých otcov, aj budúcich. Nezabudnite, že vianočný čas sa blíži, a preto Denník moderného fotra je jedným z výborných tipov na darček. Viac o knihe sa dočítate tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *