Drew Barrymore je Divoký kvet

Kto je Drew Barrymore? Jáaaj, tá z E.T.mimozemšťana! Áno, herečka, ktorá odštartovala kariéru v jednom z nezabudniteľných filmov 20. storočia, sa po rokoch pôsobenia v šoubiznise rozhodla napísať prvú knihu. Poviete si, že ide v stopách hereckých kolegýň, no žánrovo sa “vymyká priemeru.” Kniha Divoký kvet je zbierkou príbehov, pamätí, z ktorých bližšie poznáte Drew.

drew

Ako sama Drew priznáva, roky dospievania boli poznačené užívaním drog, ktoré jej pomáhali sa vysporiadať so stresovými situáciami v práci, vrátane záujmu médii o jej osobu. Kniha Divoký kvet je spoveďou autorky – bez prikrášlenia. Kniha pozostáva z kapitol, ktoré nie sú na seba chronologicky naviazané, a preto vám nebude robiť
problém, ak budete mať rozčítaných viac kníh naraz.

Rovnako ako herečka je Drew autentická i ako spisovateľka a pri čítaní si budete pripadať, akoby sa vám zveroval najbližší priateľ so svojimi myšlienkami a spomienkami. Okrem častého smiechu vo vás vyvolá i slzy dojatia a dodá vám pocit sily, ktorú určite zúžitkujete i vo svojich životoch. Inšpiratívnu i zábavnú knihu plnú osobných esejí si zamilujú i tí, ktorí k Drew doteraz prechovávali len neutrálne sympatie.

Kniha vychádza 11. septembra a nájdete ju v ponuke Gorila.sk tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *