Osobná spoveď Vasilkovej v knižnej novinke Si ako slnko

Osobná spoveď Vasilkovej v knižnej novinke Si ako slnko

Táňa Keleová-Vasilková patrí medzi výrazné tváre slovenského knižného trhu. Láska, sklamanie a nachádzanie novej životnej sily sprevádza romantické knihy úspešnej autorky. Už v októbri sa môže prevažne ženské čitateľské publikum tešiť na novú knihu , ktorá sa pýši vyznaním v samotnom názve – Si ako slnko.

Knižná novinka Si ako slnko je venovaná všetkým dcéram, ženám, ktoré stratil svoju oporu, životný vzor… jediného otca. Príbeh o strate, snahe čeliť smútku, ale aj o nájdení životnej sily. Aj o tom je kniha Si ako slnko.

Príbehy, pri ktorých máte pocit, že ich píše sám život. No niekedy môže za tým stáť len náhoda, či potreba vyjadriť pocity viacerých žien na papier. Ako sa hovorí, papier veľa znesie a ženská duša je príliš krehká na životné sklamania.

Ak v celosvetovom meradle autoriek romantických príbehov figuruje Danielle Steelová, v slovenskom jednoznačne Táňa Keleová-Vasilková. Autorky majú ešte niečo spoločné – v knihách sa snažia predostrieť situácie, ktoré končia známym happy-endom. Čo však nemôžeme poprieť je fakt, že knihy autoriek patria medzi najpredávanejšie. Bude tento trend nasledovať kniha Si ako slnko? Necháme sa prekvapiť, október nám ponúkne riešenie tejto hádanky.

Knihu si môže objednať na Gorila.sk tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *