Na koho to slovo padne?

V poslednom období zažíva knižný trh renesanciu detektívnych románov so štipkou trilleru, ktorých čítanie vyvoláva rôzne otázky, emócie, ale najmä u čitateľov túžbu po ďalších knihách.

Spisovateľ Arlidge je toho jasným príkladom. Románový debut Jeden musí z kola von, v ktorom zápletka príbehu vám nedala dýchať, má pokračovanie – knihu Na koho to slovo padne?

Už samotný názov románu núti vašu fantáziu, aby sme rozmýšľali nad príbehom. Môžeme sa tešiť na ďalšieho sériového vraha, ktorý od verejnosti a médií si vyslúžil prezývku novodobého Jacka Rozparovača? Jedno je isté – ak Jeffery Deaver skloní pomyselný klobúk pred Arlidgerom, tak jeho knihy si jednoznačne musíte prečítať, alebo aspoň prelistovať.

na

Prvé ohlasy zo zahraničia nás pripravujú, že román Na koho to slovo padne je temný, zvrátený, provokatívny a hypnotický. Či sa s týmito prívlastkami stotožníte, necháme na vás.

Román Na koho to slovo padne nás prenesie do desivej atmosféry brutálne spáchaného trestného činu, kedy v opustenom dome je nájdené zohavené telo muža stredného veku. Hrôzu vyvoláva najmä skutočnosť, že srdce obete bolo doručené manželke priamo domov. Vyšetrovateľka Helen Graceová už pri pohľade na telo nachádza spoločné črty s jej prvým prípadom… Je Jack Rozparovač späť?

Ak si chcete prečítať viac o knihe Na koho to slovo padne, kliknite tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *