Edícia Svetový Bestseller predstavuje: Kniha Tichý výkrik

Spisovateľku Marsonsovú si zapamätajte. Prečo? Je to vaša nová obľúbená autorka, ktorej knihy budete milovať. Váhate? Nemáte dôvod! Debut Tichý výkrik sa ocitol medzi Edíciou Svetový Bestseller, do ktorej patria tie knihy, ktoré získali knižné uznanie od širokej čitateľskej verejnosti. Jedným slovom, tieto knihy sú medzinárodné bestsellery. V Edícii Svetových Bestsellerov nájdete knižné tituly ako Čo bolo potom od Jojo Moyesovej, knihu Temný úsvit, či vtipný bestseller Storočný starček, ktorý vyliezol z okna zmizol a mnohé iné.

tichy

Kniha Tichý výkrik je ,,knižná prvotina,“ ktorá odštartovala sériu detektívok v hlavnej úlohe s Kim Stoneovou. Ako predznamenávajú prvé ohlasy, môžeme sa tešiť na inteligentnú zápletku, plnú napätia, ktorá dokresľuje sychravú atmosféru britského prostredia.

Kim Stone je postavou, s ktorou čitateľ nájde rýchlo spoločnú reč. Na povrchu pôsobí strohým dojmom, no postupne spoznávame i jej jemnejšiu stránku, ktorú si vo svojom drsnom zamestnaní necháva ukrytú.  Dej príbehu, ktorý v podstatnej miere má vplyv na samotný vývoj postáv, v nemalej miere spôsobí, že pri identifikovaní postáv budete trochu dezorientovaní. Brilantnosť knihy sa preukazuje v nepredvídateľnom smere udalostí, ktoré naberú rýchly a nekontrolovateľný spád.  Kniha Tichý výkrik je detektívka, ktorú prečítate na prvý knižný hlt. Knihu si môžete zakúpiť na Gorila.sk tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *