Knižná novinka od Marie Kondo – Upratané!

Marie Kondo má návod na šťastnú domácnosť. Kde je ukryté „tajomstvo“? V knihách! Knihy Marie Kondo predstavujú nový element na knižnom trhu, ktorý roky chýbal – učí nás, ako upratovať.

Ak vám príde tento problém ako banalita, skúste sa pozrieť na upratovanie vašej domácnosti. Koľko oblečenia máte zbytočne veľa? Zásadná otázka však zostáva stále aktuálna: ,,Potrebujete tieto veci?“

Prvá kniha od Marie Kondo s názvom Kúzelné upratovanie odpovedala na tieto a ďalšie otázky. Myslíte si, že kniha Kúzelné upratovanie nepatrí do vašej knižnice? Omyl! Kniha ponúka praktické rady, ktoré vám pomôžu nestratiť hlavu, ale najmä budete mať zo seba dobrý pocit. Apropo, kniha Kúzelné upratovanie je celosvetový bestseller, ktorý otvoril Marie Kondo doslovne dvere do rôznych domácností. Nebuďte skeptik a presvedčte sa!

upratane

Ak ste prepadli metóde KonMari, ktorej autorka je samotná Marie Kondo, môžete sa už teraz tešiť na knižnú novinku – Upratané!

Kniha Upratané! je ilustrovanou novinkou, ktorá obsahuje tipy ako si usporiadať šatník, zásuvky alebo police. Pri listovaní knihy budete prechádzať miestnosťami vo vašej domácnosti, pričom kniha vás bude sprevádzať so všetkými kategóriami predmetov, ktoré potrebujú nájsť svoje miesto.

Zaujala vás kniha? Na Gorila.sk nájdete ilustrácie z knihy!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *